logo fotografia slubna

Fotografia Rozwodowa

Z racji że, rozwody są równie popularne jak śluby wprowadziłem unikatową ofertę rozwodowych sesji fotograficznych. Na czym polega taka sesja? Ano, to cały teatr napięć i emocji - podobnie jak na ślubie tylko odwrotnie - Ostatnie chwile są warte jest uwiecznienia. Jest to sesja na której będą wasze ostatnie wspólne zdjęcia. Będą to zdjęcia równie wartościowe jak te ślubne :)

Przy czym czasem zdarza się mały cud i sesja zdjęciowa kończy się pojednaniem, a sesja fotograficzna terapią uzdrawiającą związek :) Być może to dobry pomysł jako sesja zdjęciowa rodzinna po hasłem "…bo zupa była za słona". Alternatywnie proponuję stylizowaną bitwę na poduszki.

Fotografia rozwodowa może być stylizowana na różne sposobu od walki po słodkie różowe klimaty także na co się zdecydujecie to będziecie mogli wykłócić się :) a jak nic nie ustalicie z powodu kłótni to fotograf coś wymyśli :)

Ten typ zdjęć można traktować z przymrużeniem oka - po prostu jeśli macie chęć zrobić sobie zdjęcia jak przed-ślubne tylko z innej okazji, np. rocznicy albo rozwodu to zachęcam do skorzystania z oferty :)

Oferta Fotografii Rozwodowejline