logo fotografia slubna

Fotografia Przedślubna / Narzeczeńska

Fotografia Portretowa Przedślubna to na dobrą sprawę rozgrzewka przed-fotografią-ślubną :) przy czym powstają portrety kiedy jesteście zakochani w sobie i wybieracie się na ślub w niedługim czasie - te portrety się różnią mocno od portretów ślubnych. Tutaj widać większe zrelaksowanie na waszych twarzach - jest większa elastyczność realizacji fotograficznych i ich stylu, więc można nieco poszaleć :) Jest to też pewien wyjątkowy moment w waszych życiach, na pewno wart upamiętnienia.

Styl fotografii przedślubnej jest dowolny i możecie wymyśleć coś sami lub skorzystać z mojej porady. Realizacja gdzie - kiedy i jak długo jest ustalana indywidualnie. Zobacz oferowane style fotograficzne.

Sesja zdjęciowa przedślubna może odbyć się w dowolnym miejscu na w Polsce lub na świecie w dowolnych okolicznościach przyrody :) nawet pod wodą…

Fotografia Portretowa Przedślubna Wieloosobowa. Fotografia przy której tworzymy zdjęcia składające się nie tylko z pary młodej, ale także świadków, rodziny i przyjaciół, i wszystkich który narzeczeni zaprosili na sesję narzeczeńską. Efektem jest większy obraz narzeczonych bo składa się z bliskich im ludzi. Oferta warta rozmyślań :)

Buduarowa Sesja Przedślubna. Są to zdjęcia jak sama nazwa wskazuje "w małym pokoju". Ogólnie buduar (fr. Boudoir) to wykwintnie ozdobiony mały pokój należący do Pani domu. Fotografia buduarowa to taka wykonywana we wspomnianym pomieszczeniu - lub stylu. W końcu czasy się zmieniają a fotografia buduarowa dzisiaj to głównie zdjęcia na łóżku i okolicach łóżka… :)

Zdjęcia wykonywane są w bieliźnie, elementach sukni ślubnej, lekko erotyczne ze ślubnym fetyszem w tle, naturalnie w dobrym guście i smaku - jak sam buduar. Zdjęcia są pamiątką "dla" Pana Młodego przy czym po latach na pewno nabiorą większego znaczenia.

Sesja buduarowa przedślubna jest wykonywana osobnym terminie od sesji przedślubnej ze względów technicznych. Najczęściej wykonujemy sesję w gustownym apartamencie, który pozwoli na wysokiej jakości produkcję fotograficzną i odda efekt elegancji. Możliwe jest też stworzenie sesji buduarowej oddalonej od "francuskich konwenansów" i interpretację sesji buduarowej oraz oczekiwań zostawiam Tobie :)

Ślubna Sesja Portretowa: coś w rodzaju odgrywacie rolę królików, szczerzycie ząbki, i robimy zdjęcia portretowe na szariku. Szarik to kolor jasnoszarego tła fotograficznego :) No taki najczęściej widuje u kolegów po fachu w oknach wystawowych sklepo-studiów fotograficznych. Oczywiście nic w tym złego czy nie właściwego - pytanie jaki mi się nasuwa to czy klienci byli zadowoleni? Zapewne tak - a skoro klient jest zadowolony to wszystko jest w najlepszym porządku :) Marhefke? :)

Ślubna Sesja Portretowa: portretowe oferuje z założeniem wykorzystania zdjęć do portretu. Np. będzie to czarno-biały druk na papierze bardzo błyszczącym, montowany w srebrnej bogato zdobionej drewnianej ramie, osadzony za szybą. Np. wtedy wiemy żeby osiągnąć dobry efekt trzeba zrobić zdjęcie pozbawione wielu elementów, ciekawe oświetlenie, tak aby bogata rama podkreślała środek zdjęcia. Ktoś uzna np. na ten portret skieruje światło z halogenu aby ładnie się eksponował… super przy produkcji fotograficznej tak dobierzemy światła by światło halogenu miało ten sam kierunek i podobny kąt padania. Efekt portretu będzie zaplanowany - zaprojektowany i wpadający w oko :) To tylko przykład - całość sprowadza się do Twojej indywidualności i oczekiwań. Stworzymy taki portret który będzie Was pokazywał jak najpiękniej i w jak najlepszym świetle.

Film z podziękowaniami dla rodziców. W ofercie fotografii przedślubnej realizuje także film z podziękowaniami dla rodziców, który można wyświetlić w dniu ślubu na przyjęciu weselnym. Film jest krótki - scenariusz dostarcza fotograf po konsultacji z narzeczonymi. Dlaczego? Ponieważ, praca z fotografią daje mi szereg inspiracji które można wykorzystać przy realizacji projektu - narzeczona para być może nie bierze pewnych opcji pod uwagę ponieważ, nie wie że one istnieją. Zaproponuje Wam różne opcje z tego wybierzecie to co poczujecie, że Wam odpowiada najbardziej. Scenariusz opracowany we współpracy jest realistyczny i ciekawy pod względem estetycznym. [zobacz więcej]

Oferta Przedślubna-Ślubna - Polska
Oferta Przedślubna-Ślubna - Świat
Oferta Przedślubna-Ślubna - Wieloosobowa
Buduarowa Sesja Przedślubna
Ślubna Sesja Portretowa
Oferowane Style Fotograficzne
Pytania i odpowiedzi