logo fotografia slubna

Film z podziękowaniami dla rodziców

Film składa się ze scenariusza - i produkcji wg. scenariusza. Schemat tworzenia filmu w ten sposób przekłada się na dobry efekt końcowy - choć w tym wszystkim najważniejsze są słowa jakie padną.

Porada: w Internecie dużo krąży tekstów i propozycji w tej materii - nie sądzę aby ktoś inny mógł powiedzieć Twoim rodzicom to co Ty chcesz powiedzieć więc w tej kwestii polecam - mówić z serca co się czuje. Wyszukany tekst i plastikowy przekaz przełoży się na to że film też będzie taki jak podziękowania dla rodziców.

Filmy dostarczane są na płycie DVD z okładką wykonaną pod indywidualną produkcję. Płyta może zawierać w środku coś na wzór laurki dla rodziców. Ilość płyt tworzona w standardzie to 1 sztuka, 1 pudełko DVD i 1 okładka :) dla każdego po sztuce…? Hakuna matata! Możesz zamówić od razu np. 3 sztuki, po jednej dla rodziców i jedna dla Was na pamiątkę.

Film jest w jakości 1080 HD, dźwięk jest zgrywany osobno na 2 osobnych kanałach stereo. Docelowo w zależności od miejsca prezentacji filmu można zmontować dźwięk przestrzenny 5.0. jeśli macie taką potrzebę. Jakość filmu może być do jakości 4k.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od wielu elementów: takich jak miejsce nagrania filmu - planowany czas trwania - rodzaj ścieżki dźwiękowa - jakość filmy [4k jest droższy od HD ze względu na potrzebny nakład pracy i droższy sprzęt] Kiedy wszystkie parametry nagrania są znane - planujemy czas realizacji i tak powstaje film :)
line